Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 20.června 2024   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk

jz.cz

 Menu  
 Statistika  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři sdružení  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Škola obnovy venkovaVíme, co nás čeká ?

 Kategorie: Škola obnovy venkova

datum konání/vzniku: 6.2.2004

    Seminář Školy obnovy venkova Šumava - Český les k problematice vstupu regionu do Evropské unie
    Ve dnech 3.2. - 4.2.2004 proběhl v Eurocampu Běšiny první seminář Školy obnovy venkova Šumava - Český les. Tento seminář byl zaměřen především na problematiku vstupu České republiky do Evropské unie a na s tímto krokem spojenou problematiku financování venkova. První den byly předneseny referáty ředitelů odborů ministerstva zemědělství Ing. Jiřího Vačkáře, Ing. Jiřího Hladíka a Ing. Pavla Sekáče možnostem získání finančích zdrojů ze zdrojů Evropské unie. Jejich vystoupení doplnil Mgr. Michal Jarolímek informacemi o operačním programu SROP. První den zakončili svými vystoupeními radní Plzeňského kraje pánové Červený a Stelzer.
Druhý den jednání bylo zaměřeno na regionální zdroje a zahájil je Mgr. Kroc. po něm následovala informace Ing. Syslové z ČMZRB o programech na rok 2004, radních Plzeňského kraje Ing. Vilímce a Mgr. Kalčíkové k finančním možnostem kraje.
Praktickou informaci o pozemkových úpravách podal pan Ing. Weber z Pozemkového úřadu v Klatovech a posledním řečníkem byl Ing. Malát z ministerstva pro místní rozvoj, který pohovořil o přípravách na program Intereg.

(Ivo Šašek)   

  [zobrazeno (5), preposláno (0), tisknuto (0)]
Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2024 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08