Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 20.června 2024   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    O nás! - o nás!


Dne 8.2.1999 se v Klenčí pod Čerchovem sešli zástupci několika sdružení obcí, sdružení zemědělských podniků a dalších občanských sdružení, aby podepsali zakladatelskou listinu sdružení právnických osob “Šance pro jihozápad” (organizační schéma).

Dnes toto sdružení zastřešuje občanské iniciativy okresů Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Tachov a zemědělských podnikatelských subjektů jihozápadních Čech od Českokrumlovska po Tachovsko (viz. územní působnost), ale jak název napovídá sdružení je otevřeno i dalším zájemcům nejen z vyjmenovaných okresů.

Sdružení “Šance pro jihozápad” nevzniká jako alternativa namířená proti někomu nebo něčemu, ale jako hnutí “zdola” na přípravu regionu pro přizpůsobování se zásadám Evropské unie. Z vytýčených cílů sdružení vyplývá, že tím hlavním je podpora všestranného rozvoje regionu.

Zakládající členové sdružení se netají tím, že konečným cílem sdružení je poskytování informací, poradenské činnosti a know-how pro své členy jak získávat finanční prostředky ze stávajících i připravovaných tuzemských i zahraničních podpůrných programů a jak tyto prostředky efektivně využít ve prospěch regionu.

Sdružení si neklade za cíl nahrazovat nebo suplovat činnost správních orgánů nebo oficiálních institucí naopak chce se pokusit o vytvoření fungující skupiny státní správa – samospráva – podnikatelské subjekty – občan tak, jak je propagována Evropskou unií.

Sdružení “Šance pro jihozápad” předpokládá, že nastala doba, kdy iniciativa všech výše vyjmenovaných v jednotlivých regionech bude rozhodovat o jejich prosperitě. Vyzývá tedy i další občanské iniciativy, které působí v jihozápadních Čechách, aby se pokusily najít společnou řeč.

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2024 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08