Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 20.června 2024   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk

jz.cz

 Menu  
 Statistika  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři sdružení  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Škola obnovy venkovaSetkání LAG

 Kategorie: Škola obnovy venkova

datum konání/vzniku: 24.6.2003

    Setkání za účelem poznání nového programu pro získání dotací z evropské unie Leader plus.
     Spolek pro obnovu venkova a Evropská pracovní společnost pro rozvoj venkova a obnovu vesnice ve spolupráci s Úhlavou, o. p. s. ve dnech 24. 6. – 26. 6. 2003 pořádali na Klatovsku setkání za účelem poznání nového programu pro získání dotací z evropské unie Leader plus.
Reprezentanti regionů z celé Evropy, někteří starostové a další vybraní zástupci České republiky se dne 24. 6. 2003 setkali na klatovské radnici, kde je přivítal starosta města pod Černou věží Karel Mráz. Po přivítání se účastníci semináře přesunuli do společenského sálu Městské knihovny v Klatovech, kde náměstek ministra pro místní rozvoj Petr Forman představil Leader plus a informoval o Českém Programu obnovy venkova a výsledcích předvstupného programu pro rozvoj zemědělství a venkova Sapard.
Po besedě si zahraniční účastníci prohlédli klatovské památky a zúčastnili se varhanního koncertu v arciděkanském kostele. Dne 25. 6. 2003 se uskutečnila návštěva českých regionů, které se připravují na Leader plus, a ve čtvrtek 26. 6. 2003 seminář pokračoval na Střední zemědělské škole v Klatovech.

(AgAkcent s.r.o.)   

  [zobrazeno (61), preposláno (0), tisknuto (0)]
Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2024 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08