Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 19.července 2024   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - stalo se...Fotbalový turnaj Šance pro jihozápad

 Kategorie: Zpravodaj - stalo se...

datum: 9.8.2004
V sobotu 31.7.2004 se uskutečnil na Přimdě již třetí ročník fotbalového turnaje Šance pro jihozápad. Na hřišti TJ Tatranu Přimda se utkala mužstva Klenčí, Střížovic, Švihova a domácí Přimdy, která reprezentovala čtyři okresy, ve kterých sdružení působí. Turnaj je chápán jednak jako společenská událost, ale zároveň i jako příprava registrovaných mužstev na novou mistrovskou sezónu.
Společenskou událost letošního ročníku podtrhla účast celé řady významných hostů. Zahájení turnaje provedl místopředseda sdružení Šance pro jihozápad, předseda mikroregionu Borsko, starosta města Bor pan JUDr. František Podlipský, za přítomnosti dalších místopředsedů sdružení Šance pro jihozápad pánů Jiřího Fejfara, starosty obce Střížovice a Ing. Ivo Šaška, jednatele společnosti CompAct Bohemia s.r.o. Slavnostní výkop provedl čestný host turnaje pan děkan Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze Prof. Ing. Miroslav Svatoš CSc, který v doprovodu proděkana téže fakulty pana Ing. Jiřího Vaňka Ph.D. využil této příležitosti se seznámit i s další činností mikroregionu Borsko a sdružení Šance pro jihozápad..
Slavnostního vyhodnocení turnaje se zúčastnila a hlavní cenu, putovní pohár, předala vítěznému mužstvu TJ Tatran Přimda radní Plzeňského kraje paní Mgr. Olga Kalčíková, v doprovodu zastupitele Plzeňského kraje a starosty města Švihov pana PaeDr Václava Petruse.

Šilhavá Vlaďka 


zobrazení fotogalérie

   [zobrazeno (2), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2024 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08