Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 úterý 19.února 2019   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - stalo se...Pracovní návštěva v Rosslau

 Kategorie: Zpravodaj - stalo se...

datum: 27.6.2003
18. června 2003 navštívila skupina představitelů poradenských firem sdružených kolem CompAct Bohemia s.r.o. město Rosslau.
Cílem návštěvy byla příprava tématického zájezdu starostů, podnikatelů na venkově a dalších zájmců do okresu Anhalt - Zerbst. Tento zájezd se uskuteční na podzim především pro členy sdružení Šance pro jihozápad a bude se týkat praktického využívání finančních prostředků z iniciativy LEADER+ a dalších finančních zdrojů Evropské unie.

Během dvoudenního jednání byli účastníci seznámeni podnikem pana Bukharda Schrötera v Dübenu, který se mimo jiné zabývá výrobou venkovního imobiliáře, například laviček a stolů k cyklotrasám a podobně. Dále byl navštíven podnik Cobbelsdorfer Naturstoff GmbH, kde z projektu LEADER II bylo vybudováno zařízení na zpracování obilních zrn k nepotravinářským účelům a závody na zpracování slámy k výrobě panelů.

Následovala prohlídka rekonstruovaného kulturního zařízení v prosperující restauraci se společenským sálem a plně automatickou kuželkářskou dráhou v Cobbelsdorfu.

Praktická ukázka postupně realizovaného LEADER+ projektu byla v mládežnickém a vzdělávacím zařízení Gohrau, kde je do této podoby přebudovávána bývalá škola.

Návštěva byla zakončena prohlídkou parku ve Wörlitzu.

Cesta se uskutečnila na základě pozvání Bauernverband "Mittlere Elbe" e.V.

Ivo Šašek 


zobrazení fotogalérie

   [zobrazeno (11), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2019 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08