Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 neděle 16.prosince 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - stalo se...Postižené oblasti mají dostat pomoc ve výši 700 miliónů korun

 Kategorie: Zpravodaj - stalo se...

datum: 19.12.1999
Hlavně rozvoj podnikání má podpořit vládní program pomoci postiženým regionům na příští rok ve výši 700 miliónů korun, který včera vzala na vědomí vláda.
Hlavně rozvoj podnikání má podpořit vládní program pomoci postiženým regionům na příští rok ve výši 700 miliónů korun, který včera vzala na vědomí vláda.
Nový tříletý program se vztahuje na okresy Tachov, Klatovy, Prachatice, Český Krumlov, Třebíč, Znojmo, Břeclav, Jeseník, Kladno, Přerov a na území bývalých vojenských újezdů Ralsko a Mladá. V jeho rámci by podle mluvčího vlády měly být podpořeny například projekty na výstavbu průmyslových zón včetně vybudování dopravní a technické infrastruktury a odstraňování ekologických škod. V oblasti zemědělství bude vláda podporovat revitalizaci vodních toků a údržbu krajiny, tedy hlavně mimoprodukční funkce tohoto sektoru. Ve vhodných lokalitách se může dočkat pomoci i lázeňství a turistický ruch. Pro rok 2001 počítá kabinet s finančními prostředky ve výši 350 miliónů korun.
Program doplňuje již existující projekty podpory rozvoje severozápadních Čech a Ostravska, na něž bylo pouze letos vyčleněno 67 miliónů, respektive 40 miliónů korun.

AgAkcent s.r.o. 


   [zobrazeno (53), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08