Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisSVS asi navrhne dále uvolnit dovoz hovězího z EU

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 22.11.2002
SVS asi navrhne dále uvolnit dovoz hovězího z EU Státní veterinární správa zřejmě navrhne na zasedání komise pro tvz. nemoc šílených krav (BSE), které se uskuteční příští středu, další uvolnění dovozu hovězího masa z Evropské unie Včera to sdělil mluvčí SVS Josef Duben s tím, že možné varianty zatím nelze upřesnit. ČR již od 5. září povolila dovoz skotu, hovězího a výrobků z něj pro výživu lidí z pěti zemí EU s malým výskytem BSE. Jde o Rakousko, Dánsko, Finsko, Lucembursko a Řecko, kde je podobný výskyt BSE jako v ČR.

SVS asi navrhne dále uvolnit dovoz hovězího z EU

Státní veterinární správa zřejmě navrhne na zasedání komise pro tvz. nemoc šílených krav (BSE), které se uskuteční příští středu, další uvolnění dovozu hovězího masa z Evropské unie Včera to sdělil mluvčí SVS Josef Duben s tím, že možné varianty zatím nelze upřesnit. ČR již od 5. září povolila dovoz skotu, hovězího a výrobků z něj pro výživu lidí z pěti zemí EU s malým výskytem BSE. Jde o Rakousko, Dánsko, Finsko, Lucembursko a Řecko, kde je podobný výskyt BSE jako v ČR.

Import jatečného skotu byl uvolněn jen v kategorii stáří do 24 měsíců. U masa a masných výrobků ze zvířat starších 30 měsíců je podmínkou doklad o negativním vyšetření na BSE. Od 1. října pak ČR povolila z těchto pěti států také import hovězího a výrobků z něj pro výživu zvířat.

Zákaz dovozu hovězího zůstává zatím v platnosti pro ostatní země EU kromě Švédska, kde se BSE dosud neobjevila. Dále se opatření vztahuje na Švýcarsko, Polsko, Slovinsko, Japonsko, Izrael a Lichtenštejnsko.

AGRIS 22.11.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08