Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisSVS: Další mise z Bruselu

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 21.11.2002
SVS: Další mise z Bruselu A už je v ČR po chvílích relativního klidu další mise inspektorů z Bruselu. Tentokrát dva určení pracovníci budou v týdnu od 18. do 22. listopadu v naší republice prověřovat jak fungují veterinární laboratoře, a to jmenovitě ve Státním veterinárním ústavu v Praze a Jihlavě.

SVS: Další mise z Bruselu

A už je v ČR po chvílích relativního klidu další mise inspektorů z Bruselu. Tentokrát dva určení pracovníci budou v týdnu od 18. do 22. listopadu v naší republice prověřovat jak fungují veterinární laboratoře, a to jmenovitě ve Státním veterinárním ústavu v Praze a Jihlavě.

Smyslem této inspekce pracovníků agentury TAIEX (Agentury pro technickou pomoc a výměnu informací Evropské komise) je prověřit, zda laboratorní vyšetřování v těchto zařízeních Státní veterinární správy probíhají jak v souladu s legislativou naší, tak s legislativou EU. Státní veterinární správa ČR očekává, že i tato inspekce zjistí, že systém našeho veterinárního dozoru probíhá v celém svém spektru od chovů přes dozor ve zpracovatelských závodech, až po, v tomto případě v oblasti laboratorního vyšetřování ve veterinárních laboratořích státních veterinárních ústavů, na vysoké úrovni. A to tak, jak obdobně zjistily i inspekce v uplynulých letech.

Tato plánovaná inspekce je opět jednou významných a nikoli posledních inspekcí, které Státní veterinární správa ČR přivítala a ještě přivítá před vstupem naší republiky do EU, který se podle posledních informací uskuteční nikoli k prvnímu dubnu, ale k prvnímu květnu 2004.

SVS 21.11.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08