Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisTendr na kampaň o vstupu do EU začne už tento týden

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 11.10.2002
Tendr na kampaň o vstupu do EU začne už tento týden Zatímco Ministerstvo obrany odkládá vypsání soutěže na agenturu, která zajistí náborovou kampaň do profesionální armády, Černínský palác zahájí podobný tendr už tento týden. Informační kampaň, na niž je vyčleněno 200 miliónů korun, má předcházet referendu o vstupu Česka do Evropské unie.

Tendr na kampaň o vstupu do EU začne už tento týden

Zatímco Ministerstvo obrany odkládá vypsání soutěže na agenturu, která zajistí náborovou kampaň do profesionální armády, Černínský palác zahájí podobný tendr už tento týden. Informační kampaň, na niž je vyčleněno 200 miliónů korun, má předcházet referendu o vstupu Česka do Evropské unie.

"Budeme organizovat dvanáct různých výběrových řízení. Největší bude souviset s plánováním médií, tiskem, produkcí. Oznámení o veřejné obchodní soutěži má být zveřejněno tento týden," sdělila Jana Adamcová, která vede odbor komunikační strategie Ministerstva zahraničních věcí.

Soutěž nebude podle ní vypsána na takzvanou "fullservisovou" agenturu, která by zajistila veškeré propagační služby i nákup reklamy v médiích. "Chceme vybrat zvlášť reklamní a zvlášť mediální agenturu. V opačném případě to většinou vyhraje reklamní agentura a s nějakou mediální se spojí. Její výběr bychom tak už nemohli ovlivnit," řekla Adamcová.

Zda bude resort obrany postupovat stejným způsobem, není zatím známo.

Hospodářské noviny 11.10.2002

 


   [zobrazeno (1), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08