Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisVláda schválila složení členů Prezidia Pozemkového fondu ČR

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 1.12.2005
Po návrhu na odvolání dosavadních členů Prezidia PF ČR ze dne 8. 11. 2005 dnes vláda schválila návrh na nového místopředsedu a členy Prezidia PF ČR, který předloží poslanecké sněmovně. Informoval o tom mluvčí Ministerstva zemědělství ČR (Mze) Tomáš Loskot.

Po návrhu na odvolání dosavadních členů Prezidia PF ČR ze dne 8. 11. 2005 dnes vláda schválila návrh na nového místopředsedu a členy Prezidia PF ČR, který předloží poslanecké sněmovně. Informoval o tom mluvčí Ministerstva zemědělství ČR (Mze) Tomáš Loskot.

Podle jeho údajů vláda navrhla na post místopředsedy Josefa Dorušku, který pracuje jako poradce I. náměstka ministra financí. Jako členy pak Jiřího Nováčka (ředitel odboru poradců ministra pro místní rozvoj), Františka Pojera (náměstek ministra a ředitel sekce ochrany přírody na Ministerstvu životního prostředí), Davida Čermáka (poradce v Kabinetu ministra dopravy), Roberta Szurmana (ústřední ředitel sekce Ústředního finančního a daňového ředitelství Ministerstva financí), Petra Braného (poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR), Ondřeje Humla (soukromý podnikatel v oboru životního prostředí) a Kamila Kaulicha (vedoucí oddělení pozemkových úprav a zástupce ředitele odboru Ústředního pozemkového úřadu).

„Jsem přesvědčen, že Sněmovna nové složení prezidia schválí. V rámci koalice je nové složení projednáno, takže při jeho schvalování neočekávám problémy,“ uvedl ministr zemědělství Jan Mládek, který nové složení prezidia navrhl. Předsedou Prezidia je ze zákona ministr zemědělství ČR. Místopředsedu a další členy volí Poslanecká sněmovna na návrh vlády.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08