Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisJihočeši mohou žádat o finance na cestovní ruch a zemědělství

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 16.5.2005
Až do 22. září letošního roku je pro zájemce znovu otevřen Dispoziční fond Interreg IIIA, prostřednictvím nějž mohou obce, města, kraj, neziskové organizace a další subjekty usilovat o finance z fondů Evropské unie. Na podporu projektů v Jihočeském kraji je pro období let 2005 až 2007 určeno více než 12 miliónů korun.

Až do 22. září letošního roku je pro zájemce znovu otevřen Dispoziční fond Interreg IIIA, prostřednictvím nějž mohou obce, města, kraj, neziskové organizace a další subjekty usilovat o finance z fondů Evropské unie. Na podporu projektů v Jihočeském kraji je pro období let 2005 až 2007 určeno více než 12 miliónů korun.

Předložené projekty byly dobře připravené

„Letos se jedná už o druhou výzvu tohoto programu. První byla uzavřena 15. dubna. Během ní jsme v Jihočeském kraji obdrželi 49 projektů s žádostmi o dotace ve výši 5,5 miliónu korun,“ uvedl Jan Bauer, předseda představenstva Regionální rozvojové agentury jižních Čech RERA, která byla společně s Regionální rozvojovou agenturou Šumava a Euroregionem Silva Nortica pověřena administrativním zajištěním tohoto programu.

„Po skončení hodnocení můžeme s uspokojením konstatovat, že předložené projekty byly žadateli poměrně dobře připravené. Příspěvek získává z celkového počtu 49 předložených projektů 39, což je velice dobrý výsledek. Celkem 3,5 miliónu korun z programu půjde na realizaci hudebních setkání v Prachaticích, fotografické výstavy v Českých Budějovicích a Nových Hradech, úpravu lyžařských stop na Lipensku, třeboňské rybářské slavnosti, na hudební koncerty v Dačicích a další,“ dodal Bauer. V dalším kole programu budou přednostně podporovány projekty zaměřené na spolupráci a výměnu zkušeností zemědělců, kvalitu produkce, agroturistiku či účast na výstavách, projekty z oblasti cestovního ruchu orientované například na cyklistiku a pěší turistiku, naučné stezky, přírodní památky, lázeňství, gastronomii, výstavy, jezdectví a golf.

Šanci mají všichni

„Velkou šanci na podporu mají také projekty s tématy obnovitelných zdrojů energie, ochrany přírody, projekty s tématy spolupráce záchranných složek či součinnosti integrovaného záchranného systému a projekty zaměřené na kulturní výměnu,“ poznamenala projektová manažerka RERA Bohdana Mrkáčková.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08