Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 neděle 16.prosince 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisČesko už může opět čerpat z fondu Phare

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 10.12.2004
Evropská komise (EK) ve středu po čtyřech měsících odvolala pozastavení plateb z předvstupního fondu Phare na projekty v České republice. Znamená to, že od včerejška peníze z tohoto fondu zase do ČR plynou. Komise v rozhodnutí uvedla, že chyby, kvůli kterým bylo čerpání peněz od 1. srpna pozastaveno, byly napraveny. EK přijala vysvětlení a ujištění české strany, že nový systém EDIS v ČR již funguje. Zmrazeno bylo čerpání asi 3,7 miliardy korun (120 miliónů eur) na projekty z peněz vyčleněných pro ČR v roce 2003 a částečně ještě v roce 2002. Praha kvůli této komplikaci nepřijde o žádné peníze z Phare. Realizace některých projektů se jen zdrží.

Evropská komise (EK) ve středu po čtyřech měsících odvolala pozastavení plateb z předvstupního fondu Phare na projekty v České republice. Znamená to, že od včerejška peníze z tohoto fondu zase do ČR plynou. Komise v rozhodnutí uvedla, že chyby, kvůli kterým bylo čerpání peněz od 1. srpna pozastaveno, byly napraveny. EK přijala vysvětlení a ujištění české strany, že nový systém EDIS v ČR již funguje.
Zmrazeno bylo čerpání asi 3,7 miliardy korun (120 miliónů eur) na projekty z peněz vyčleněných pro ČR v roce 2003 a částečně ještě v roce 2002. Praha kvůli této komplikaci nepřijde o žádné peníze z Phare. Realizace některých projektů se jen zdrží.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08