Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 neděle 24.června 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisNa letošní Živitelce budou aktivní Rakušané

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 11.8.2004
Celkem 504 vystavovatelů a 180 obchodníků z 19 zemí se představí na letošním 31. ročníku výstavy Země živitelka v areálu českobudějovického výstaviště ve dnech 26. srpna až 1. září. Informovala o tom ředitelka Výstaviště České Budějovice Marcela Pajerová.

Celkem 504 vystavovatelů a 180 obchodníků z 19 zemí se představí na letošním 31. ročníku výstavy Země živitelka v areálu českobudějovického výstaviště ve dnech 26. srpna až 1. září. Informovala o tom ředitelka Výstaviště České Budějovice Marcela Pajerová.

Rozsah letošní „Živitelky“ je přitom podle Pajerové oproti loňskému roku o něco menší, i tak ale dosáhne výstavní plocha zhruba 21 000 metrů čtverečních. Mottem letošního ročníku je „Budoucnost českého zemědělství a českého venkova“, slavnostní zahájení proběhne již tradičně v prostorách Pivovarské zahrady 26. srpna v 10.00 hodin za účasti ministra zemědělství Jaroslava Palase a pravděpodobně i premiéra Stanislava Grosse. Samotná Pivovarská zahrada doznala podle Pajerové změn, je totiž na rozdíl od předešlých let zastřešena.

Nejvýznamnějším rozdílem oproti předchozím ročníkům je rozsáhlá prezentace Rakouska a Německa. Rakouské firmy obsadí hned dva pavilony (H a F1), v pavilonu H bude přitom prezentován speciální projekt „Zelená laguna“. Rakouské firmy v něm představí komplexní spektrum zemědělských činností, rakouské speciality pro labužníky či turistické možnosti. Návštěvníci se také mohou zúčastnit i soutěže, jejíž hlavní výhry jsou víkendové pobyty v Rakousku.

Země živitelka bude i letos rozčleněna do jednotlivých oborových dnů – na čtvrtek 26. srpna je připraven „Den výživy“, v pátek 27. srpna proběhnou tradiční „Národní dožínky“, úterý 31. srpna bude „Dnem českého venkova“ a poslední den, středa 1. září, je koncipován jako „Den města České Budějovice“.

Základní vstupné činí 70 korun na osobu, zlevněné 40 korun, školní 15 korun, komplexní vstupné pro čtyřčlennou rodinu pak je 170 korun.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08