Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 sobota 20.října 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisRybářská škola se otevře veřejnosti

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 7.5.2004
Den otevřených dveří pro zájemce o studium i všechny příznivce rybářského cechu pořádá zítra od 9 do 14 hodin Střední rybářská škola ve Vodňanech. Lidé si budou moci například v laboratoři biologie prohlédnout pomocí videomikroskopu přímo na televizní obrazovce živý plankton, v laboratoři chemie zase ukázky základních rozborů analýzy chemické vody. "Zájemci o akvarijní ryby si přijdou na své ve dvou akvarijních místnostech. Zatímco jedna představuje sladkovodní ryby žijící v našich vodách, druhá je věnována teplomilným okrasným a akvarijním rybám. Ta byla v uplynulých měsících rekonstruována a o Dnu otevřených dveří bude otevřena poprvé," uvedl ředitel školy Miroslav Merten.

Den otevřených dveří pro zájemce o studium i všechny příznivce rybářského cechu pořádá zítra od 9 do 14 hodin Střední rybářská škola ve Vodňanech. Lidé si budou moci například v laboratoři biologie prohlédnout pomocí videomikroskopu přímo na televizní obrazovce živý plankton, v laboratoři chemie zase ukázky základních rozborů analýzy chemické vody."Zájemci o akvarijní ryby si přijdou na své ve dvou akvarijních místnostech. Zatímco jedna představuje sladkovodní ryby žijící v našich vodách, druhá je věnována teplomilným okrasným a akvarijním rybám. Ta byla v uplynulých měsících rekonstruována a o Dnu otevřených dveří bude otevřena poprvé," uvedl ředitel školy Miroslav Merten.

Přístupný bude také domov mládeže se zázemím pro využívání volného času studentů, do něhož patří tělocvična, stolní tenis, kulečník, posilovna a sauna. Učitelé školy návštěvníky provedou i školním pokusnictvím s dvaceti malými rybníčky, kde studenti vykonávají část své praxe.V letošním roce bude Den otevřených dveří zpestřen jednou zajímavostí. Bude prvně zpřístupněna veřejnosti nová akvarijní síň, která představí kolekce okrasných ryb uspořádaných podle jejich biotopů."Jarní termín Dne otevřených dveří mohou zájemci spojit s dalšími akcemi, které v rámci tradičních Vodňanských rybářských dnů vrcholí právě v sobotu, například rybím jarmarkem na náměstí," připomněl Merten.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08