Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 úterý 25.září 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisPotravináři se představí v Bruselu s cílem budovat pozici v EU

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 15.12.2003
Čeští potravináři se v pondělí představí v Bruselu s cílem začít budovat pozici svých produktů na trhu Evropské unie. Prezentací chtějí také reagovat na listopadový posudek Evropské komise. Ta se pozastavila nad neplněním požadavků hygienických směrnic unie stovkami potravinářských provozů v Česku, zejména zpracovateli masa a mléka. "Chceme ukázat, že jsme připraveni," řekl prezident Potravinářské komory Jaroslav Camplík. Mottem prezentace je "Nebojte se potravin z České republiky, jsou kvalitní a bezpečné.

Čeští potravináři se v pondělí představí v Bruselu s cílem začít budovat pozici svých produktů na trhu Evropské unie. Prezentací chtějí také reagovat na listopadový posudek Evropské komise. Ta se pozastavila nad neplněním požadavků hygienických směrnic unie stovkami potravinářských provozů v Česku, zejména zpracovateli masa a mléka. "Chceme ukázat, že jsme připraveni," řekl prezident Potravinářské komory Jaroslav Camplík.
Mottem prezentace je "Nebojte se potravin z České republiky, jsou kvalitní a bezpečné." Během první části, určené pro zástupce Evropské komise, by měl mimo jiné vystoupit ministr zemědělství Jaroslav Palas či velvyslanec ČR v Bruselu Pavel Telička.
Druhá část se zaměří na potenciální obchodní partnery z EU, kterým se představí asi 14 českých potravinářských podniků. Jde například o výrobce piva a nealkoholických nápojů, mlékárny, zpracovatele drůbeže či masa, nebo výrobce sojových produktů. "Přihlášeno je asi 40 obchodníků, kteří se přijdou podívat. Zvali jsme řetězce, velkoobchody i maloobchodníky," uvedl Camplík.
Prezentaci má uzavřít večerní recepce, připravená z českých potravin. Náklady na přípravu akce hradí ministerstvo zemědělství z peněz, které vyčlenilo pro marketingovou agenturu. Výdaje činí asi 600 tisíc až milion korun, uvedl Camplík. Agentura se v současnosti buduje a plnou činnost má zahájit v příštím roce. Jejím úkolem je propagovat české agrární produkty.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08