Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pondělí 16.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisMinistři zahraničí EU diskutují o financování rozšíření Unie

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 22.10.2002
Ministři zahraničí EU diskutují o financování rozšíření Unie V Lucemburku dnes jednají ministři zahraničí Evropské unie o finančních otázkách jejího rozšíření. Dvoudenní zasedání je sledováno s velkou nervozitou, ačkoli ještě doznívají oslavy úspěšného irského referenda o smlouvě z Nice.

Ministři zahraničí EU diskutují o financování rozšíření Unie

V Lucemburku dnes jednají ministři zahraničí Evropské unie o finančních otázkách jejího rozšíření. Dvoudenní zasedání je sledováno s velkou nervozitou, ačkoli ještě doznívají oslavy úspěšného irského referenda o smlouvě z Nice.

Na setkání ministrů zahraničí závisí úspěch pátečního summitu Evropské unie v Bruselu, který má schválit návrh Evropské komise, aby Unie v roce 2004 přijala 10 kandidátských zemí. Ministři dnes jednají především o finančních otázkách rozšíření: o dotacích pro farmáře z budoucích států "Patnáctky" a o výši příspěvku nových členů do společného rozpočtu EU. Situace je ale napjatá.

Nizozemsko přijelo do Lucemburku s tím, že pokud se nedohodne snižování zemědělských dotací v Unii, Haag zatím nepodpoří rozšíření o deset zemí. O výsledku jednání v Lucemburku bude ve středu diskutovat nizozemský parlament, aby dal úřadující vládě mandát pro vrcholnou schůzku v Bruselu.

Český rozhlas 21.10.2002

 


   [zobrazeno (19), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08