Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 17.srpna 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisBrusel dává málo peněz na podpůrné programy

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 23.1.2003
Brusel dává málo peněz na podpůrné programy Z Bruselu přišla nepříjemná sprcha. Podpora, kterou nabízí Evropská komise na spolufinancování projektů v rámci operačního programu Zemědělství v letech 2004 - 2006, činí jen 5,12 miliardy korun. Ministerstvo zemědělství to považuje za velmi malou částku.

Brusel dává málo peněz na podpůrné programy

Z Bruselu přišla nepříjemná sprcha. Podpora, kterou nabízí Evropská komise na spolufinancování projektů v rámci operačního programu Zemědělství v letech 2004 - 2006, činí jen 5,12 miliardy korun. Ministerstvo zemědělství to považuje za velmi malou částku.

Vyplývá to z podkladů, kterými se zabývá vláda. Za velmi malou považuje ministerstvo zemědělství částku 5,12 miliardy korun, kterou nabízí Evropská komise pro roky 2004 až 2006 na spolufinancování projektů v rámci programu Zemědělství. Je to šestkrát méně, než zněl původní požadavek.

Jde o jeden ze dvou základních zdrojů pro získání peněz ze strukturálních fondů EU pro české zemědělství a venkov. Materiálem se zabývá vláda. "Tyto prostředky lze hodnotit jako zcela nepostačující pro řešení strukturálních problémů českého zemědělství," uvedlo ministerstvo. "Jsme schopni rozdělit mnohem víc peněz z Evropské unie na tyto účely," řekl ministr zemědělství Jaroslav Palas.

Program má dvě priority. První je rozvoj zemědělství, lesního a vodního hospodářství a venkova a druhou technická pomoc. Z prostředků Evropského zemědělského a záručního fondu se mají mimo jiné podporovat mladí farmáři, ovlivní se ale i změna orientace a kvality zemědělské produkce, rozvoj venkovské infrastruktury a cestovního ruchu a rozvoj a využití lesů.

Moje noviny 23.1.2003

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08