Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisTelička: Budeme chtít více

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 12.12.2002
Telička: Budeme chtít více Hlavní český vyjednavač s Evropskou unií Pavel Telička v rozhovoru pro BBC nepopřel informace, že unie v dané chvíli nabízí České republice ze všech kandidátských zemí nejmenší finanční pomoc v přepočtu na jednoho obyvatele pro období na tři roky po vstupu.

Telička: Budeme chtít více

Hlavní český vyjednavač s Evropskou unií Pavel Telička v rozhovoru pro BBC nepopřel informace, že unie v dané chvíli nabízí České republice ze všech kandidátských zemí nejmenší finanční pomoc v přepočtu na jednoho obyvatele pro období na tři roky po vstupu.

Telička však zdůraznil, že tato částka, údajně asi 700 milionů eur, není konečná a bude předmětem rozhovorů na kodaňském summitu.

Dánský premiér Anders Fogh Rasmussen dnes zdůraznil, že evropská patnáctka již na kodaňském summitu nenabídne kandidátům členství více peněz, než dosud slíbila, protože unie vyčerpala limit prostředků určených na rozšíření.

Člen Evropské komise pro rozšíření Günther Verheugen však o něco později na tiskové konferenci prohlásil, že patnáctka má stále k dispozici přes dvě miliardy eur, které nebyly mezi kandidáty členství rozděleny.

Potravinářská komora 12.12.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08