Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 neděle 16.prosince 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - proběhlé akce - archivMožnost bezplatných osobních konzultací v regionech ČR pro předkladatele projektů na Globální granty

 Kategorie: Zpravodaj - proběhlé akce - archiv

datum: 6.1.2006 26.1.2006
místo konání: Termíny a místa konání konzultací jsou uvedeny na webových stránkách NROS
pořádá: Nadace rozvoje občanské společnosti

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) se rozhodla vyjít vstříc všem zájemcům o Globální granty a připravila pro ně nabídku osobních konzultací s pracovníky nadace přímo v regionech. Hlavním cílem těchto konzultací je pomoci žadatelům připravit kvalitní projekty a zároveň ušetřit čas a peníze, které by byly nezbytné pro podobné konzultace konané v Praze. Konzultace se uskuteční mezi 6. a 26. lednem včetně Prahy.

Na konzultace v rozsahu 45-60 minut je možné se přihlásit na adrese global@nros.cz nebo na tel. číslech 233 351 830 a 233 356 173.

Zájemci z řad sociálních neziskových organizací musí poslat minimálně 3 dny předem svůj projekt, ke kterému jim pracovníci NROS poskytnou zpětnou vazbu a pomohou jim dopracovat projekt do takového stavu, aby byl způsobilý pro financování z Globálních grantů.

Termíny a místa konání konzultací jsou uvedeny na webových stránkách NROS (http://www.nros.cz/03globalniGrant/dload/konzultace.pdf).

Globální granty:

  • Jsou celkem dva:

1) Pro Prahu (financovaný v rámci programu Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3 regionu NUTS 2 hl.m. Praha – oblast podpory Posílení kapacity poskytovatelů sociálních služeb, tzv. Opatření 2.3.);


2) Pro zbylých 13 krajů ČR (v rámci programu Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů - oblast podpory Posílení kapacity poskytovatelů sociálních služeb, tzv. Opatření 2.3.).

  • Jsou financovány z Evropského sociálního fondu Evropské unie a státního rozpočtu ČR.
  • Podporují posilování a budování kapacit neziskových organizací, které poskytují sociální služby. Podpořené projekty mohou trvat v nyní vyhlášené 2. výzvě maximálně 18 měsíců.
  • Poskytují 100% financování, tj. není nutné vlastní spolufinancování.


David Stulík
David.stulik@nros.cz

Tel: 233-351-830

   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08