Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 neděle 16.prosince 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - proběhlé akce - archivPŘEVELIKÁ TALK SHOW RICHARDA LANGERA
Plakát

 Kategorie: Zpravodaj - proběhlé akce - archiv

datum: 27.10.2004 (19:0)
místo konání: Městská sportovní hala (Lokomotiva), Plzeň
pořádá:

 Převeliká talk show Richarda Langera v hale Lokomotivy 27. října 2004 je jednou z dominantních kulturních podzimních akcí v Plzni. Na první pohled se jedná jak o pokus uspořádání největší talk show v ČR, tak o velikou premiéru nové moderátorské tváře. Ve skutečnosti není tato akce ničím jiným, než dalším z projektů Richarda Langera, kterých bylo v posledních patnácti letech stovky. Vždy Richard lpěl na své tvůrčí a produkční svobodě, proto volil cestu zdlouhavou a současně potřebně trpělivou. Odměnou mu jsou pouze takové počiny, které od á po z ovlivňuje, kterými plně žije.


  Posledních patnáct let v Richardově životě je spjato se založením Mecenáš klubu (82 společenských akcí), s tradicí slavnostních ceremoniálů cen Ď (cena za podporu kultury           a charity, 2001 v Národním divadle, 2002 v Panteonu NM, 2003 v hlavním sále NTM, 2004 v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí v Praze), s tradicí Křišťálových pečetí (na 22 osobností - např.: Vlastimil Harapes, Zuzana Baudyšová, Jiří Bartoška, Jiří Hubač, Štěpánka Hilgertová, Marta Kubišová…), Cen českých sympatií Evropské unii (každoročně přebírají velvyslanci zemí EU), mediální soutěží LÁSKA ROKU (finále na ČT 1), původními talk show v divadle Viola v Praze na Národní (19x, například s Milanem Knížákem, Václavem Hudečkem, Janem Kanyzou, Václavem Havlem…) a v Divadle Miroslava Horníčka (v roce 2003 - 3 x obsazené divadlo). Ať ta akce či ona, vždy od myšlenky přes produkci, finanční zabezpečení, scénář a moderaci realizuje Richard. Patnáct let ve svém světě, bez dluhů  a s perspektivním nádechem do budoucnosti.


  Převeliká talk show Richarda Langera je nesměle smělá kulturní akce, znamení, výzva. Žijeme společně v Plzni, přijďte, zažijte něco nového. Nikoliv za každou cenu geniálního, světového. Nýbrž nového, veselého, a možná i trochu k zamyšlení. Vstřebejte novou alternativu kulturních akcí a rozhodněte se, zda je tato alternativa pro příště tou správnou inspirací právě pro Vás.


  Program talk show viz plakát…

   [zobrazeno (1), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08