Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 sobota 24.srpna 2019   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - proběhlé akce - archivDruhý ročník her Šance pro jihozápad v Plánici

 Kategorie: Zpravodaj - proběhlé akce - archiv

datum: 4.9.2003 5.9.2003
místo konání: Sportovní areál v Plánici
pořádá: Šance pro jihozápad a Sdružení obcí Plánicka
Hry se uskuteční 4. září 2003 a budou součástí semináře Obce a volný čas, který bude pokračovat 5. září 2003 teoretickou přednáškovou částí ve Spolkovém domě v Plánici.

Škola obnovy venkova Šumava – Český les,

\r

Šance pro jihozápad

\r

a

\r

sdružení obcí Plánicko

\r

dovolují si vás pozvat na druhý ročník

\r

 

\r

Her Šance pro jihozápad,

\r

 které se opět konají ve Sportovním areálu města Plánice.

\r

 

\r

Hry se uskuteční 4. září 2003 a budou součástí semináře Obce a volný čas, který bude pokračovat 5. září 2003 teoretickou přednáškovou částí ve Spolkovém domě v Plánici.

\r

Cílem semináře je nejen teoreticky, ale i prakticky ukázat možnosti především sportovního vyžití v menších venkovských sídlech. Akce navazuje na úspěšný minulý ročník, kdy proběhla pouze sportovní část a seminární byla operativně zaměřena na aktuální informace zaměřené k povodním, které postihly region. Jednotlivé přednášky budou upřesněny v průběhu měsíce srpna a budou zaměřeny jak na možnosti aktivního využití volného času na venkově, protidrogovou prevenci, tak i na zcela praktické otázky jako je pojištění sportovních areálů nebo hřišť.

\r

Součástí semináře bude i společenský večer s kulturním programem, který proběhne 4. září 2003 večer ve Spolkovém domě v Plánici. Vzhledem k organizačnímu zajištění sportovní části semináře, je třeba, aby se sportovní týmy hlásily již nyní. Další pokyny obdrží účastníci v průběhu měsíce srpna, kdy bude možno se přihlásit i na přednáškovou část semináře nebo jako divák soutěží s účastí na společenském večeru a druhém dnu semináře.

\r

Sponzorsky první den semináře zajišťují a ceny pro vítěze věnují Drůbežářský závod Klatovy a.s. a PerriCrips & Snack, s.r.o. Třemošná.

\r

 


   [zobrazeno (138), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2019 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08