Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisDalší 2,5 miliardy $ pro kandidáty

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 27.11.2002
Další 2,5 miliardy $ pro kandidáty Brusel dnes zřejmě nabídne lepší finanční podmínky deseti zemím, které kandidují na vstup do Evropské unie. Dánsko, které nyní Unii předsedá, má na jednání zveřejnit nové finanční návrhy. Brusel se tak snaží formálně uzavřít přístupová jednání ještě před prosincovým summitem Unie.

Další 2,5 miliardy $ pro kandidáty

Brusel dnes zřejmě nabídne lepší finanční podmínky deseti zemím, které kandidují na vstup do Evropské unie. Dánsko, které nyní Unii předsedá, má na jednání zveřejnit nové finanční návrhy. Brusel se tak snaží formálně uzavřít přístupová jednání ještě před prosincovým summitem Unie.

Podle nového návrhu by mělo deset kandidátských zemí dostat o dva a půl miliardy dolarů více. Zpravodajka BBC v Bruselu uvádí, že tento návrh vychází ze dvou hlavních výhrad kandidátských zemí: omezuje jejich příspěvky do rozpočtu Unie na rok 2004 a umožňuje jim vynaložit více prostředků na zemědělství.

Právě zemědělci z kandidátských zemí by jinak museli čekat 10 let, než by jim Unie začala poskytovat stejné dotace, jaké pobírají současné členské země patnáctky.

Potravinářská komora 27.11.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08