Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisKandidátské země EU asi dostanou více

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 23.11.2002
Kandidátské země EU asi dostanou více Dánský premiér A.F. Rasmussen v Evropském parlamentu naznačil, že by konečné nabídky pro jednání s deseti kandidátskými zeměmi mohly jít za rámec toho, co dosud EU připouštěla jako maximální finanční podmínky pro nové členy.

Kandidátské země EU asi dostanou více

Dánský premiér A.F. Rasmussen v Evropském parlamentu naznačil, že by konečné nabídky pro jednání s deseti kandidátskými zeměmi mohly jít za rámec toho, co dosud EU připouštěla jako maximální finanční podmínky pro nové členy.

Premiér Dánska, které momentálně předsedá EU, tak potvrdil dohady z diplomatických kruhů v Bruselu, podle nichž by mohly kandidátské země dostat podstatně vyšší výrobní kvóty na některé zemědělské komodity, počáteční přímé podpory nebo lepší podmínky finančních toků v prvním roce.

Na zasedání Evropského parlamentu ve Štrasburku dnes poprvé v historii vystoupili zástupci kandidátských zemí, včetně České republiky. Jak uvedl zpravodaj BBC z Evropského parlamentu, předseda české Poslanecké sněmovny Lubomír Zaorálek se před evropskými poslanci ohradil proti návrhu Itálie, aby mezivládní konference začala v roce 2003, protože pak by se podle něj Česká republika nemohla podílet od začátku na diskusi o reformě institucí Evropské unie.

PK ČR 22.11.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08