Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 sobota 20.října 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisŠvédsko podpoří české požadavky v komisi pro rozšíření

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 13.11.2002
Švédsko podpoří české požadavky v komisi pro rozšíření Podporu prioritám ČR v oblasti požadavků na výrobní kvóty u pěti strategických zemědělských komodit vyslovila při jednání s ministrem zemědělství ČR Jaroslavem Palasem švédská ministryně zemědělství, potravinářství a rybolovu Ann-Christian Nykvist. Uvedl to dnes tiskový mluvčí ministerstva zemědělství Martin Severa.

Švédsko podpoří české požadavky v komisi pro rozšíření

Podporu prioritám ČR v oblasti požadavků na výrobní kvóty u pěti strategických zemědělských komodit vyslovila při jednání s ministrem zemědělství ČR Jaroslavem Palasem švédská ministryně zemědělství, potravinářství a rybolovu Ann-Christian Nykvist. Uvedl to dnes tiskový mluvčí ministerstva zemědělství Martin Severa.

Jak na jednání zaznělo z úst hlavního českého vyjednavače, náměstka ministra Miroslava Tomana, česká strana se nedovede představit, jak by měla realizovat EU deklarovaný druhý pilíř společné zemědělské politiky EU – rozvoj a obnova venkova a multifunkční role zemědělství, kdyby k tomu neměla v příslušných kvótách odpovídající podnikatelský prostor. Švédsko podle Severy s takovým postojem souhlasí a požadavky ČR podpoří v komisi EU pro rozšíření.

Pět základních priorit ČR v oblasti kvót tvoří požadavky na vyšší než EU navrhovanou kvótu na chov krav bez tržní produkce mléka – masného skotu, vyšší kvótu na produkci mléka a bramborového škrobu, vyšší exportní kvótu pro cukr a zvýšení Unií navrhovaného takzvaného referenčního výnosu na hektar zemědělské půdy. Ministr Palas je na pracovní návštěvě Švédska od úterý 12. listopadu.

AGRIS 13.11.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08