Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 17.srpna 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisV 51. týdnu zdražily papriky, rajčata, banány, zlevnili kapři

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 24.12.2005
Předposlední letošní týden přinesl zákazníkům dražší zeleninu i některé ovoce. O víc než pět korun zdražila rajčata, papriky zdražily o více než sedm korun, o téměř dvě koruny zdražily banány. Živí kapři proti předchozímu týdnu naopak zlevnili o deset haléřů na průměrných 69,01 Kč za kilogram. Vyplývá to z dnešních údajů Českého statistického úřadu. Zlevnila také jablka a pomeranče. Nejdražšího kapra kupovali zákazníci v Karlovarském kraji, kde stál 74,40 Kč/kg, naopak nejlevněji se prodával v jižních Čechách, kde ho prodejci nabízeli za 62,86 Kč/kg.

Předposlední letošní týden přinesl zákazníkům dražší zeleninu i některé ovoce. O víc než pět korun zdražila rajčata, papriky zdražily o více než sedm korun, o téměř dvě koruny zdražily banány. Živí kapři proti předchozímu týdnu naopak zlevnili o deset haléřů na průměrných 69,01 Kč za kilogram. Vyplývá to z dnešních údajů Českého statistického úřadu. Zlevnila také jablka a pomeranče. Nejdražšího kapra kupovali zákazníci v Karlovarském kraji, kde stál 74,40 Kč/kg, naopak nejlevněji se prodával v jižních Čechách, kde ho prodejci nabízeli za 62,86 Kč/kg. V Praze se prodával za zhruba 71 Kč/kg.

Výrazné cenové rozdíly se vyskytují i u dalších potravin. Například u brambor činí cenový rozdíl mezi nejdražším Libereckým a nejlevnějším Moravskoslezským krajem jednu korunu a sedm haléřů. V Jihomoravském a Zlínském kraji stojí kilogram pomerančů 23,30 Kč. V Libereckém kraji je to o téměř šest korun víc.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08