Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 úterý 17.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisMládek zřídil na MZe novou sekci pro vztahy s Unii

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 2.12.2005
Zefektivnění a zlepšení práce Ministerstva zemědělství (MZe) především ve vztazích s Evropskou unií má za úkol útvar  MZe „Sekce strukturální politiky a vnějších vztahů“. Informoval o tom mluvčí Mze Tomáš Loskot. Sekci povede nově jmenovaná náměstkyně Hana Heidlerová, která v předcházejícím období pracovala na ministerstvu financí. Sekce je členěna na Úsek strukturální pod vedením vrchního ředitele Martina Fantyše s odbory: Rozvoje venkova a ekologie, Řídící orgán OP, Řídící orgán HRDP a dále na Úsek vnějších vztahů pod vedením vrchní ředitelky Andrey Pondělíčkové s odbory: Vztahy s EU, Obchodu a mezinárodní spolupráce a Zahraničního protokolu a propagace.

Zefektivnění a zlepšení práce Ministerstva zemědělství (MZe) především ve vztazích s Evropskou unií má za úkol útvar  MZe „Sekce strukturální politiky a vnějších vztahů“. Informoval o tom mluvčí Mze Tomáš Loskot. Sekci povede nově jmenovaná náměstkyně Hana Heidlerová, která v předcházejícím období pracovala na ministerstvu financí.

Sekce je členěna na Úsek strukturální pod vedením vrchního ředitele Martina Fantyše s odbory: Rozvoje venkova a ekologie, Řídící orgán OP, Řídící orgán HRDP a dále na Úsek vnějších vztahů pod vedením vrchní ředitelky Andrey Pondělíčkové s odbory: Vztahy s EU, Obchodu a mezinárodní spolupráce a Zahraničního protokolu a propagace.

„Vztahům s Evropskou unií přikládám mimořádný důraz. Je pro mě klíčové, aby naši zemědělci dosáhli na co nejvíce peněz přicházejících ze zdrojů Evropské unie. Je rovněž nezbytné zajistit plynulý přechod na nové schéma v rámci Evropského zemědělského fondu rozvoje,“ vysvětlil důvody zřízení nové sekce ministr Mládek.

Působnost uvedených odborů se nemění. Původní Strukturální sekce se od 1. prosince 2005 nazývá Sekcí lesního a vodního hospodářství s působností v těchto oblastech.

Ministr Jan Mládek zároveň s těmito změnami jmenoval k 1. listopadu nového ředitele Kabinetu ministra. Stal se jím Vlastimil Horkem, který v předcházejících třech letech pracoval v soukromém sektoru a v letech 1999-2001 pracoval jako ředitel Kanceláře ministra financí.

Nové organizační schéma, včetně personálních změn, je k dispozici na internetových stránkách ministerstva : http://www.mze.cz/static/os.doc.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08