Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 čtvrtek 19.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisProgram návštěvy komisaře EU Franze Fischera v ČR

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 5.11.2002
Program návštěvy komisaře EU Franze Fischera v ČR Návštěva komisaře EU pro zemědělství Franze Fischlera bude v souvislosti s blížícím se koncem negociací a po summitu v Bruselu příležitostí pro zhodnocení dosavadních výsledků vyjednávání o členství České republiky v EU v oblasti zemědělství a celkového stavu příprav na vstup do Unie. "Chtěl bych této cesty využít k zdůraznění podpory EU pro vstup České republiky.

Program návštěvy komisaře EU Franze Fischera v ČR

Návštěva komisaře EU pro zemědělství Franze Fischlera bude v souvislosti s  blížícím se koncem negociací a po summitu v Bruselu příležitostí pro zhodnocení dosavadních výsledků vyjednávání o členství České republiky v EU v oblasti zemědělství a celkového stavu příprav na vstup do Unie. "Chtěl bych této cesty využít k zdůraznění podpory EU pro vstup České republiky. Chci přinést informace, chci vysvětlovat a diskutovat, abych vyvrátil případné obavy obyvatel České republiky. Chtěl bych, aby bylo jasné, že být v EU je pro český venkov mnohem lepší a nabízí to mnohem stabilnější a jistější budoucnost, než zůstat mimo. Velmi se také těším na setkání s mými kolegy ze všech kandidátských zemí a na společnou debatu o posledním vývoji, týkajícím se vyjednávání o rozšíření," uvedl Franz Fischler.

Komisař Fischler bude o současných tématech integrace České republiky do Evropské unie v Praze hovořit s premiérem Vladimírem Špidlou, vicepremiérem a ministrem zahraničních věcí Cyrilem Svobodou a ministrem zemědělství Jaroslavem Palasem. Evropský komisař se také setká s poslanci z parlamentního Výboru pro evropskou integraci a zástupci zemědělských organizací a zemědělských podniků.

Ve čtvrtek 7. listopadu se komisař Fischler zúčastní spolu s ministry zemědělství všech budoucích členských států konference "Rozšíření a zemědělství", pořádané českou vládou. Komisař Fischler uspořádá spolu se všemi zúčastněnými ministry tiskovou konferenci, která se bude konat ve čtvrtek 7. listopadu 2002 od 15:00 v Hotelu Diplomat, Konferenční místnost A, Evropská 15, Praha 6.

Společně s českým ministrem zemědělství Jaroslavem Palasem evropský komisař Fischler navštíví také zemědělskou farmu, aby mohl s místními zemědělci prodiskutovat praktickou budoucnost českého zemědělství v Evropské unii. (Novináři mohou komisaře Fischlera na jeho cestě doprovázet.)

S novináři se komisař Franz Fischler setká na tiskové konferenci, která se bude konat v pátek 8. listopadu v 8:30 ráno v Informačním centru Evropské unie, Rytířská 31, Praha 1.

Během pátku 8. listopadu se Franz Fischler zúčastní také informační konference organizované GŘ EK pro zemědělství o "Společné zemědělské politice a výzvách souvisejících s rozšířením EU" v hotelu Corinthia Towers v Kongresové ulici v Praze.

AGRIS 5.11.2002

 


   [zobrazeno (30), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08