Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 úterý 25.září 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisÚstecká univerzita pořádá konferenci ke vstupu do EU

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 4.11.2002
Ústecká univerzita pořádá konferenci ke vstupu do EU Mezinárodní vědeckou konferenci na téma Ekonomika a občan v procesu evropské integrace uspořádá ve dnech 7. a 8. listopadu 2002 Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP). Cílem konference je posoudit ekonomické a sociální aspekty vstupu České republiky a dalších kandidátských zemí do Evropské unie (EU). Mluvčí UJEP Jana Šiková dnes uvedla, že konference se zúčastní zhruba 100 odborníků z Německa, Itálie, Polska, Slovenska a České republiky.

Ústecká univerzita pořádá konferenci ke vstupu do EU

Mezinárodní vědeckou konferenci na téma Ekonomika a občan v procesu evropské integrace uspořádá ve dnech 7. a 8. listopadu 2002 Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP). Cílem konference je posoudit ekonomické a sociální aspekty vstupu České republiky a dalších kandidátských zemí do Evropské unie (EU). Mluvčí UJEP Jana Šiková dnes uvedla, že konference se zúčastní zhruba 100 odborníků z Německa, Itálie, Polska, Slovenska a České republiky.

Dodala, že konference také ozřejmí ekonomické a občanské aspekty evropské integrace, problematiku kvantifikace sociálně-ekonomických efektů ve smíšené ekonomice a další otázky. Pořadatelem konference je Sociálně ekonomická fakulta UJEP v Ústí nad Labem. Spolupořadatelem konference je severočeská pobočka České ekonomické společnosti.

Ve čtvrtek 7. listopadu bude na programu konference problematika kvantifikace sociálně- ekonomických a enviromentálních projektů, financovaných z veřejných zdrojů. Dále otázky daňových asignací, vliv ekonomických faktorů na sociální situaci českých domácností a další témata. V pátek 8. listopadu se program konference zaměří na otázky evropské sociální politiky v procesu rozšiřování EU. Dále na evropský projekt Phare CBS jako prostředek integrace České republiky do EU, otázky globalizace světové ekonomiky, stav českého právního prostředí před vstupem do EU, na využití přestupních fondů do EU, na otázky rekvalifikace lidí apod.

ČIA 4.11.2002

 


   [zobrazeno (3), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08