Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 středa 19.prosince 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisNabízejí cenově zvýhodněné rozbory vody

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 3.9.2004
Od druhé poloviny září až do konce letošního roku budou moci jihočeské obce a další zájemci využít cenově zvýhodněnou nabídku na rozbory vody. Časově omezená akce Voda - jihočeský region 2004, kterou pořádá regionální pobočka společnosti Aquatest společně s regionální rozvojovou agenturou jižních Čech RERA, poskytne plošnou službu obyvatelům kraje zaměřenou především na kontrolu kvality a zdravotní nezávadnosti pitné vody. Nabídka je určena majitelům domovních studní a zdrojů pitné vody pro rodinné domy, chalupy, chaty a zahrady a platí rovněž pro účely předkládání rozborů orgánům ochrany veřejného zdraví, jako jsou například vodovody, školy, zdravotnická zařízení, veřejné studny, dětské tábory, ubytovací a stravovací zařízení. "O kontrolu mohou požádat i všichni producenti odpadních vod, provozovatelé čistíren odpadních vod, vlastníci odlučovačů tuků u restaurací, odlučovačů ropných látek parkovacích ploch, autoservisů, benzínových pump," uvedla Eva Tetíková z RERA.

Od druhé poloviny září až do konce letošního roku budou moci jihočeské obce a další zájemci využít cenově zvýhodněnou nabídku na rozbory vody. Časově omezená akce Voda - jihočeský region 2004, kterou pořádá regionální pobočka společnosti Aquatest společně s regionální rozvojovou agenturou jižních Čech RERA, poskytne plošnou službu obyvatelům kraje zaměřenou především na kontrolu kvality a zdravotní nezávadnosti pitné vody.

Nabídka je určena majitelům domovních studní a zdrojů pitné vody pro rodinné domy, chalupy, chaty a zahrady a platí rovněž pro účely předkládání rozborů orgánům ochrany veřejného zdraví, jako jsou například vodovody, školy, zdravotnická zařízení, veřejné studny, dětské tábory, ubytovací a stravovací zařízení. "O kontrolu mohou požádat i všichni producenti odpadních vod, provozovatelé čistíren odpadních vod, vlastníci odlučovačů tuků u restaurací, odlučovačů ropných látek parkovacích ploch, autoservisů, benzínových pump," uvedla Eva Tetíková z RERA.

Plánované termíny certifikovaných odběrů a bezplatného svozu vzorků budou zabezpečeny 17. září na Prachaticku a Českokrumlovsku, 15. října na Českobudějovicku a Jindřichohradecku a 29. října na Táborsku, Písecku a Strakonicku.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08