Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 20.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisSAPARD budou moci více využít i soukromí zemědělci

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 25.10.2002
SAPARD budou moci více využít i soukromí zemědělci Na podnět Asociace soukromého zemědělství (ASZ) budou v rámci programů SAPARD od příštího kola žádostí o finanční podporu více preferovány malé podniky do deseti zaměstnanců. Informoval o tom dnes tajemník ASZ Michal Pospíšil.

SAPARD budou moci více využít i soukromí zemědělci

Na podnět Asociace soukromého zemědělství (ASZ) budou v rámci programů SAPARD od příštího kola žádostí o finanční podporu více preferovány malé podniky do deseti zaměstnanců. Informoval o tom dnes tajemník ASZ Michal Pospíšil.

V praxi to znamená, že SAPARD jako formu předvstupní pomoci ČR z EU zaměřenou především na rozvoj a obnovu venkova budou moci využívat rodinné farmy soukromých zemědělců. Peníze ze SAPARDU dosud využívají zejména větší podniky, i proto, že zpracování projektu a žádosti o podpory SAPARD jsou náročné na čas i finanční prostředky.

Podle Pospíšila by mělo být zvýhodnění malých podniků v rámci programu 2.2., který podporuje obecně především vytváření nových pracovních míst a příležitostí na venkově nebo například ubytovacích kapacit na rodinných farmách.

AGRIS 25.10.2002

 


   [zobrazeno (57), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08