Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pondělí 16.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisProšli jsme, i když ne beze ztrát, hodnotí veterináři kontrolu z EU

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 2.2.2004
Kontrola Evropské komise dopadla pro tuzemské potravináře vcelku dobře - Česku tedy nehrozí, že by Brusel hodlal omezit přístup tuzemských potravin na trh budoucí evropské pětadvacítky. "Větší úspěch by byl, kdybychom měli všechny podniky v pořádku. Ale i tak jsme spokojeni," komentoval ředitel Státní veterinární správy Josef Holejšovský skutečnost, že experti komise odhalili šest provozů, které hygienické normy unie nesplňovaly. Celkem během uplynulých dvou týdnů prověřili asi sto provozů v téměř padesáti podnicích.

Kontrola Evropské komise dopadla pro tuzemské potravináře vcelku dobře - Česku tedy nehrozí, že by Brusel hodlal omezit přístup tuzemských potravin na trh budoucí evropské pětadvacítky. "Větší úspěch by byl, kdybychom měli všechny podniky v pořádku. Ale i tak jsme spokojeni," komentoval ředitel Státní veterinární správy Josef Holejšovský skutečnost, že experti komise odhalili šest provozů, které hygienické normy unie nesplňovaly. Celkem během uplynulých dvou týdnů prověřili asi sto provozů v téměř padesáti podnicích. "Názvy podniků, které jsme kvůli špatném výsledku kontroly zavřeli, zatím nezveřejňujeme, oficiální zprávu komise dostaneme až za čtrnáct dní," říká Holejšovský. Neuspěla podle něj například udírna v Táboře, mlékárna v Plzni nebo jatka v Olomouci.
Naopak plzeňský Masokombinát Schneider se už pochlubil. "Prý jsme dopadli nejlépe ze zdejších podniků," prohlásil po pětihodinové návštěvě kontrolorů ředitel firmy Eduard Koranda.
Ještě před kontrolory komise prověřili domácí veterináři 4200 provozů, z nichž zavřeli asi 500.


 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08