Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pondělí 16.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisPalas: Jednání s EU budou uzavřena v prosinci

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 23.10.2002
Palas: Jednání s EU budou uzavřena v prosinci Do konce letošního roku by měla být podle ministra zemědělství ČR Jaroslava Palase uzavřena jednání o podmínkách vstupu českého zemědělství do EU. Uvedl to dnes po svém příletu z Francie, kde jednal se svým resortním kolegou Hervé Gaymardem.

Palas: Jednání s EU budou uzavřena v prosinci

Do konce letošního roku by měla být podle ministra zemědělství ČR Jaroslava Palase uzavřena jednání o podmínkách vstupu českého zemědělství do EU. Uvedl to dnes po svém příletu z Francie, kde jednal se svým resortním kolegou Hervé Gaymardem.

Podle Palase se totiž do konce letošního roku, i přes stávající rozpory, dohodnou členské státy EU na postupu při rozšiřování Unie. Francouzská strana přitom prosazuje, aby se na rozšíření EU podílely všechny členské státy, "třeba i tím, že navýší své dosavadní příspěvky do společného rozpočtu EU".

Doposud pomalé přístupová jednání v oblasti zemědělství je třeba podle Palase vnímat jako jedna z nejsložitějších. "Proto se táhnou takovýmto způsobem, proto nabíhají pozvolna, proto všechny strany taktizují, mění své požadavky, prostě má to svůj vývoj. Jsem ale pevně přesvědčen, že všechna jednání budou uzavřena v prosince a vstup do EU se neoddálí," zdůraznil ministr.

AGRIS 23.10.2002

 


   [zobrazeno (6), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08