Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pondělí 16.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisFrancie podporuje požadavky ČR v oblasti zemědělství

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 23.10.2002
Francie podporuje požadavky ČR v oblasti zemědělství Francouzská strana podporuje priority, které prosazuje česká agrární politika v jednáních o podmínkách vstupu ČR do Evropské unie. Uvedl to dnes po svém návratu z jednání s francouzským ministrem zemědělství Hervé Gaymardem ve Francii český ministr Jaroslav Palas.

Francie podporuje požadavky ČR v oblasti zemědělství

Francouzská strana podporuje priority, které prosazuje česká agrární politika v jednáních o podmínkách vstupu ČR do Evropské unie. Uvedl to dnes po svém návratu z jednání s francouzským ministrem zemědělství Hervé Gaymardem ve Francii český ministr Jaroslav Palas.

"Upozornili jsme francouzskou stranu, že do těchto priorit se prolínají i francouzské zájmy, především v oblasti cukru, neboť 62 procent našich zpracovatelských kapacit je ve francouzských rukách. Upozornili jsme také na zpracování mléka, v níž u nás působí francouzské firmy," konstatoval Palas.

Oba ministři dnes podle Palase jednali také o budoucnosti financování společné zemědělské politiky. "Podle francouzské strany – a my ten názor podporujeme, se musí při uvažovaném oddělení přímých plateb od výroby zodpovědět celá řada neznámých. Jaké dopady to bude mít do zemědělství, jaké dopady to bude mít do rozvoje venkova. Shodli jsme se také na tom, že je třeba prosazovat multifunkční model evropského zemědělství – a ČR se k takové vizi zemědělství přihlásila," informoval ministr.

AGRIS 23.10.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08