Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 sobota 7.prosince 2019   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisZpráva, v níž EU naposledy řekne, jak je Česko připraveno, zní příznivě

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 3.11.2003
Příznivě má vyznít pro Českou repubZpráva nepřináší novinky, o nichž by česká vláda nebo Parlament nevěděly. Komise našla čtyři problémy: některé potravinářské podniky nesplňují hygienické normy, v silniční dopravě se nedodržují sociální předpisy, stále nebyl přijat zákon o uznávání diplomů a profesních kvalifikací a hotov není ani zákon o veřejných zakázkách. Evropská komise ve varovném dopise Špidlově vládě připomene, že pokud je do 1. května 2004 Česko nespraví, přijdou komplikace.liku takzvaná monitorovací zpráva, která naposledy popíše stav přípravy země na členství v Evropské unii. Oficiálně ji zveřejní Evropská komise ve středu.

Příznivě má vyznít pro Českou republiku takzvaná monitorovací zpráva, která naposledy popíše stav přípravy země na členství v Evropské unii. Oficiálně ji zveřejní Evropská komise ve středu.

Zpráva nepřináší novinky, o nichž by česká vláda nebo Parlament nevěděly. Komise našla čtyři problémy: některé potravinářské podniky nesplňují hygienické normy, v silniční dopravě se nedodržují sociální předpisy, stále nebyl přijat zákon o uznávání diplomů a profesních kvalifikací a hotov není ani zákon o veřejných zakázkách. Evropská komise ve varovném dopise Špidlově vládě připomene, že pokud je do 1. května 2004 Česko nespraví, přijdou komplikace.
"Evropská komise má právo uplatnit vůči novým státům sankce. Věříme, že problémy, které komise Česku vytýká, se podaří do vstupu vyřešit," uvedl zdroj z Evropské komise. "Vstupní rozhovory skončily, rozšíření není ničím zpochybněno. Zpráva zachycuje jen věci, které jsou z hlediska společné legislativy problémem," doplnil zmíněný zdroj.
Zpráva stejně jako v minulých letech rekapituluje všechny závazky vyplývající ze vstupních rozhovorů. Komise Česku vytýká, že stále nezrušilo bezcelní obchody nebo neakreditovalo Platební agenturu, přes niž půjdou peníze z fondů Evropské unie.
V úvodní ekonomické části zprávy komise kritizuje rostoucí schodek rozpočtů a pomalou práci Konsolidační agentury. Zpráva bere na vědomí, že už je o zemi, která se brzo stane členem EU.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2019 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08