Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 úterý 17.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisPrůzkum: Češi jsou vůči EU opatrní

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 23.7.2003
Necelá polovina Čechů si myslí, že je dobré být v Evropské unii, a třináct procent je přesvědčeno o opaku. Tato čísla řadí Česko na 21. místo z 28 členských a kandidátských zemí. Uvádí se to ve výsledku jarního průzkumu veřejného mínění Eurobarometer, provedeného poprvé souběžně ve stávajících a budoucích státech EU. Se šestačtyřiceti procenty "pro" jsou Češi na špičce této nedůvěřivé sedmy. Ještě větší problémy mají s členstvím Finové, Švédové, Lotyši a Rakušané.

Necelá polovina Čechů si myslí, že je dobré být v Evropské unii, a třináct procent je přesvědčeno o opaku. Tato čísla řadí Česko na 21. místo z 28 členských a kandidátských zemí. Uvádí se to ve výsledku jarního průzkumu veřejného mínění Eurobarometer, provedeného poprvé souběžně ve stávajících a budoucích státech EU.
Se šestačtyřiceti procenty "pro" jsou Češi na špičce této nedůvěřivé sedmy. Ještě větší problémy mají s členstvím Finové, Švédové, Lotyši a Rakušané. Žebříček uzavírá Estonsko, kde se vstup do EU líbí jen třetině voličů, a Británie, kde rozdíl mezi "ano" a "ne" unii činí jen pět procent. Lotyšsko a Estonsko budou o vstupu do EU hlasovat v září.

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08