Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 sobota 24.srpna 2019   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisKabinet přijal smlouvu o vstupu Česka do EU

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 1.4.2003
Kabinet přijal smlouvu o vstupu Česka do EU Kabinet přijal smlouvu o vstupu Česka do EU Vláda včera schválila smlouvu o přistoupení k Evropské unii, která je nezbytná pro budoucí členství Česka v tomto společenství. Členským státem by se Česko spolu s dalšími devíti nováčky mělo stát příští rok v květnu. Smlouva, určující podmínky členství, je společná pro všechny kandidáty. V půlce dubna ji má premiér Vladimír Špidla s dalšími lídry států EU podepsat na summitu v Aténách.

Kabinet přijal smlouvu o vstupu Česka do EU

Kabinet přijal smlouvu o vstupu Česka do EU Vláda včera schválila smlouvu o přistoupení k Evropské unii, která je nezbytná pro budoucí členství Česka v tomto společenství. Členským státem by se Česko spolu s dalšími devíti nováčky mělo stát příští rok v květnu. Smlouva, určující podmínky členství, je společná pro všechny kandidáty. V půlce dubna ji má premiér Vladimír Špidla s dalšími lídry států EU podepsat na summitu v Aténách.

Součástí smlouvy, která má 5000 stran, je výčet přechodných období, trvalých výjimek či ochranných doložek. Smlouva určuje institucionální uspořádání - postavení nováčků v Radě EU či Evropské komisi.

Hospodářské noviny 1.4.2003

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2019 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08