Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pondělí 24.září 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisKampaň Evropské unie začala v Rokycanech

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 25.3.2003
Kampaň Evropské unie začala v Rokycanech Jako první v České republice převzal včera starosta Rokycan Jan Baloun z rukou vedoucího delegace Evropské unie Ramira Cibriana modrý prapor s dvanácti žlutými hvězdami - symbol Evropské unie. Stalo se tak u příležitosti cesty zástupců Evropské unie, kteří postupně navštíví česká města. Ramiro Cibrian uvedl, že návštěvy mají před plánovaným referendem o vstupu České republiky do Evropské unie pomoci obyvatelům získat dostatek informací.

Kampaň Evropské unie začala v Rokycanech

Jako první v České republice převzal včera starosta Rokycan Jan Baloun z rukou vedoucího delegace Evropské unie Ramira Cibriana modrý prapor s dvanácti žlutými hvězdami - symbol Evropské unie. Stalo se tak u příležitosti cesty zástupců Evropské unie, kteří postupně navštíví česká města. Ramiro Cibrian uvedl, že návštěvy mají před plánovaným referendem o vstupu České republiky do Evropské unie pomoci obyvatelům získat dostatek informací. "Účastníme se setkání dvojího druhu - s představiteli měst, organizací, zástupci podnikatelů a dalších subjektů a také setkání s občany. Otázky se často točí kolem ekonomiky, zemědělství, bezpečnosti, zákonů.

"Lidi zajímají praktické věci - vývoj cen, důchody, budoucnost životního stylu, možnosti cestování. Musím říci, že jsem s informovaností lidí v České republice spokojen," hodnotil dosavadní zkušenosti Ramiro Cibrian. Přestože zatím zástupci EU a představitelé Rokycan jednali pouze jednou, shodli se už na první možnosti spolupráce "Rádi bychom využili pomoci v oblasti integrace romské menšiny v našem městě," řekl rokycanský starosta Jan Baloun. "Unie nám může pomoci nejen finančně, ale také zkušenostmi a konkrétními programy. Nejprve si musí všechny strany ujasnit, co si pod pojmem integrace představují. Teprve potom budeme hledat nejvhodnější formy pomoci. Zahájili jsme už rozhovory s jednotlivými romskými aktivisty a iniciativami, ale také se zástupci církví, které řadu vzdělávacích a sociálních programů organizují," doplnil Baloun.

Mladá fronta Dnes 25.3.2003

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08