Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 17.srpna 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisPavel bude v Bruselu rokovat o problémech regionů

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 20.1.2003
Pavel bude v Bruselu rokovat o problémech regionů Včera odpoledne odletěl hejtman Karlovarského kraje Josef Pavel do Bruselu, aby se zde dnes zúčastnil zasedání Joint Consultative Committee, tedy Společného konzultativního výboru České republiky a Výboru regionů Evropské unie.

Pavel bude v Bruselu rokovat o problémech regionů

Včera odpoledne odletěl hejtman Karlovarského kraje Josef Pavel do Bruselu, aby se zde dnes zúčastnil zasedání Joint Consultative Committee, tedy Společného konzultativního výboru České republiky a Výboru regionů Evropské unie.

Spolu s hejtmanem Karlovarského kraje zde zájmy našeho státu budou hájit také starosta Božího Daru Jan Horník a hejtman Moravskoslezského kraje Evžen Tošenovský. Jak uvedla tisková mluvčí krajského úřadu Kateřina Telínová, na programu jednodenního jednání, protože Pavel se vrací ještě dnes zpět do České republiky, je informování občanů o rozšíření Evropské unie a problematika zvládání finančních aspektů regionální politiky v České republiky. "V našem státě spočívá celková odpovědnost za informace občanům na ministerstvu zahraničních věcí. Tato informační strategie ovšem systematicky nezahrnuje místní a regionální samosprávu. V současnosti u nás neexistují žádné specifické programy, které by zahrnovaly místní regionální sféry samosprávy do procesu informování občanů o evropské integraci," poznamenala Kateřina Telínová. Tisková mluvčí dále prozradila, že v materiálech, které se budou týkat dnešního setkání v Bruselu, je především zdůrazněna důležitost strukturovaného dialogu mezi vládou a představiteli místních a regionálních samospráv v České republice během období před vstupem našeho státu do Evropské unie. V programu jsou tedy zahrnuty body, které se týkají komunikačních strategií v konkrétních samosprávách či posilování administrativních kapacit na místní a regionální úrovni, jenž jsou v konečném důsledku ovlivňovány finančními možnostmi daných orgánů. Vlastní slovo podle Telínové dostanou i náměstek ministra pro místní rozvoj Čestmír Sajda a hejtman Olomouckého kraje Jan Březina, kteří zde budou hovořit o procesu decentralizace v České republice.

Mojenoviny 20.1.2003

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08