Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pondělí 24.září 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisMZe připravuje vlastní vysvětlovací kampaň

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 9.1.2003
MZe připravuje vlastní vysvětlovací kampaň V průběhu příštího týdne by měla na svém jednání odsouhlasit Vláda ČR samostanou vysvětlovací kampaň ministerstva zemědělství, jejímž cílem bude vysvětlit prvovýrobcům dopad podmínek vyjednaných pro vstup českého zemědělství do EU do podnikatelské praxe. Uvedl to dnes na setkání s Klubem zemědělských novinářů a publicistů ministr zemědělství Jaroslav Palas.

MZe připravuje vlastní vysvětlovací kampaň

V průběhu příštího týdne by měla na svém jednání odsouhlasit Vláda ČR samostanou vysvětlovací kampaň ministerstva zemědělství, jejímž cílem bude vysvětlit prvovýrobcům dopad podmínek vyjednaných pro vstup českého zemědělství do EU do podnikatelské praxe. Uvedl to dnes na setkání s Klubem zemědělských novinářů a publicistů ministr zemědělství Jaroslav Palas. Resort zemědělství je přitom podle jeho slov jedním z mála, jehož kampaň bude vedena sice v souladu s vládní komunikační strategií, ale samostatně.

"Musíme především zemědělcům vysvětlit, jak mají požádat o peníze, a jak tyto finanční prostředky administrovat. Souběžně s tím musíme ale také vytvořit novou strukturu ministerstva zemědělství, která bude kompatibilní se strukturou ministerstev v členských zemích EU," konstatoval ministr. To mimo jiné znamená vybudovat platební a marketingovou agenturu.

Součástí vysvětlovací kampaně bude podle Palase seriál seminářů v jednotlivých regionech a pravidelná komunikace s představiteli nevládních organizací zastupující zemědělce. Palas přitom hodlá komunikovat i s těmi, jejichž názory jeho předchůdce Jan Fencl striktně odmítal, například se Svazem vlastníků půdy a soukromých rolníků. Ministerstvo také hodlá zpracovat a zemědělským organizacím a médiím poskytnout materiál dokumentující v číslech a modelech konkrétní podmínky českého zemědělství po vstupu do EU.

AGRIS 9.1.2003

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08