Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 17.srpna 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisNěmecko souhlasí s dánskou nabídkou

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 11.12.2002
Německo souhlasí s dánskou nabídkou na vylepšení podmínek vstupu Německo respektuje postoj předsednické země Dánska, které nabídlo kandidátským zemím některá vylepšení původně navrhovaných podmínek vstupu do EU, především však více peněz. Podle německé ministryně pro ochranu spotřebitelů, výživu a zemědělství Renate Künast je totiž "úkolem předsednické země je, aby dovedla přístupová jednání k dobrému konci, Německo sice něco kritizovalo, ale jsem přesvědčena, že to povede k dobrému závěru," konstatovala ministryně.

Německo souhlasí s dánskou nabídkou na vylepšení podmínek vstupu

Německo respektuje postoj předsednické země Dánska, které nabídlo kandidátským zemím některá vylepšení původně navrhovaných podmínek vstupu do EU, především však více peněz. Podle německé ministryně pro ochranu spotřebitelů, výživu a zemědělství Renate Künast je totiž "úkolem předsednické země je, aby dovedla přístupová jednání k dobrému konci, Německo sice něco kritizovalo, ale jsem přesvědčena, že to povede k dobrému závěru," konstatovala ministryně.

V rámci společné zemědělské politiky EU hodlá ale podle Künast hájit Německo především kvalitu, bezpečnost a inovaci zemědělských a potravinářských produktů a dále opatření pro rozvoj venkovského prostoru a vytváření příležitostí pro mladé lidí a ženy. Ve vztahu s ČR uvnitř integrované Evropy hledí přitom Německo podle Künast především do budoucnosti. Podle ní totiž existují společné německo – české pozice právě v pojetí společné zemědělské politiky EU. "Společně například nechceme pokračovat v systému, který stimuluje pouze zvýšení výroby," zdůraznila Künast. Obě strany jsou podle ní také v současné době významnými obchodními partnery. "Nejvíce investic v ČR je původem z Německa, naopak největší část zemědělských produktů směřuje z ČR do našich zemí," uvedla spolková ministryně.

AGRIS 11.12.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08