Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 12 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/_head.php on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 17 Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/html/cab/jz/counter/counter.php on line 18 Šance pro jihozápad
 pátek 20.července 2018   přihlásit se   nápověda   

O nás!   Zpravodaj   Projekty   Rukověť starosty   Přehled subjektů   Spolup. sdružení   Komerční firmy   Kontakt   Odkazy  

home         Žeryk
Šance - Jednotlivé adresáře - levé menu

jz.cz

 Menu  
 Počet přístupů  

celkem přístupů: více o počtech přístupů...
 160161 
 Kontakt  

Šance pro jihozápad
Klenčí p. Č. 118
345 34 Klenčí pod Čerchovem

tel/fax: 379 794 511
mail:sance@jz.cz http:www.jz.cz

 Partneři  


Komerční banka, a.s.
Komerční banka a.s.


CompAct Bohemia s.r.o.
CompAct Bohemia s.r.o.


AgAkcent s.r.o.
AgAkcent s.r.o.Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Drůbežářský závod Klatovy a.s.Perri

 Doporučujeme  

    Zpravodaj - agrisRozvoj cestovního ruchu může přinést peníze z Bruselu

 Kategorie: Zpravodaj - agris

datum: 29.11.2002
Rozvoj cestovního ruchu může přinést peníze z Bruselu "Program rozvoje cestovního ruchu pro plzeňský region" – tak se jmenuje dokument, který bude základním nástrojem k získávání prostředků z národních i evropských rozvojových a strukturálních programů. Zmíněný dokument přitom vznikl na dnes končící dvoudenní konferenci, kterou zorganizovalo Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje a zájmové sdružení Šance pro jihozápad.

Rozvoj cestovního ruchu může přinést peníze z Bruselu

"Program rozvoje cestovního ruchu pro plzeňský region" – tak se jmenuje dokument, který bude základním nástrojem k získávání prostředků z národních i evropských rozvojových a strukturálních programů. Zmíněný dokument přitom vznikl na dnes končící dvoudenní konferenci, kterou zorganizovalo Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje a zájmové sdružení Šance pro jihozápad.

"Zpracovaná vize a určené cíle na dobu příštích patnácti let byly podrobeny oponentuře podnikatelů, starostů obcí a zástupců státní správy na konferenci v Běšinech na Klatovsku. Finální verzi budou schvalovat radní a zastupitelé Krajského úřadu Plzeňského kraje, ale už nyní je jisté, že snaha všech zúčastněných směřuje k jedinému – využít obrovský potenciál cestovního ruchu, kterým Plzeňský kraj disponuje," konstatoval Ivo Šašek ze sdružení Šance pro jihozápad.

Nemalý prostor dostala v Programu podle jeho slov také agroturistika a ekoagroturistika. "Jedná se nepochybně o efektivní cestu diverzifikace zemědělství, protože cestovní ruch by se v příštích letech měl konečně dostat na místo, které mu právem náleží, což je postavení třetího nejdynamičtějšího odvětví světové ekonomiky," domnívá se Šašek.

AGRIS 29.11.2002

 


   [zobrazeno (0), přeposláno (0), tisknuto (0)]

Šance - Intranet - pravé menu

jz.cz

 Doprava  
 Aktuality  
 Nepřehlédněte  
 Intranet "Šance"  
 (c) 2000-2018 Šance pro jihozápad aktualizace:  13.11.2008 10:03:08